اسامی 175 منتخب مردم ایران در انتخابات مجلس هشتم

خبرگزاری فارس: اسامی 175 منتخب مردم ایران در انتخابات مجلس هشتم كه بیش از 70 درصد آنها را اصولگرایان تشكیل می دهند، منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسامی شهرها و منخبان مردم ایران به این شرح است:
سمنان_گرمسار : عبدالرضا ترابی
گلستان _ مینودشت: سیدنجیب حسینی
چهارمحال_بروجن: سیروس برنا
چهارمحال_ اردل و فارسان: نورالله حیدری
كرمان_ بم: موسی غضنفرآبادی
كرمان_ رفسنجان: حسین هاشمیان
كرمان _ سیرجان: شهباز حسن پور
كرمان _ زرند: حسین امیری
كرمان _كهنوج: محمد رضا امیری
سمنان: مصطفی كواكبیان
سمنان_ دامغان: حسن ملك محمدی
همدان_ تویسركان: شهریار طاهری
همدان _ رزن: محمد مهدی مفتح
نهاوند: مهدی سنایی
بیرجند:حسین ابراهیمی
قائنات: موسی قربانی
بهار و كبودرآهنگ: عیسی جعفری
نهبندان و سربیشه: محمدرضا صابری
اسفراین: هادی قوامی
شیروان: محمدحسن حسین‌نژاد
علی‌آباد كتول: اسدالله قره‌خانی
گرگان: سیدعلی طاهری
فاروج و قوچان: عباسعلی رستمی
ابهر و خرمدره: احمد مهدوی
قم: لاریجانی
قم: محمد رضا آشتیانی
قم: علی بنایی
لنجان: محسن كوهكن
بانه: فخرالدین حیدری
كرمان و راور: محمدعلی كریمی
كرمان و راور: غلامرضا كرمی
جیرفت: اسلام پناه
بافت: محمدتقی بختیاری
شهر بابك: مصطفی صفاحسینی
صومعه سرا: سید كاظم دلخوش
نورآباد ممسنی: مرادی
سپیدان: عنایت الله هاشمی
مرودشت: علی اكبر قبادی
كازرون: شاهین محمد صادقی
لامرد: محمد علی حیاتی
فسا: محمد حسن دوگانی
استهبان: سقایی
فیروزآباد: موسوی سرچشمه
داراب: افشاری
سروستان: كوهی
گچساران: سید قدرت‌الله حسینی
آستارا: دلق پوش
كاشمر: محمدرضا خباز
پاوه و اولامانات: سیدفتح‌الله حسینی
سنقر و كلیایی: محمد حسین حیدریان
كنگاور، صحنه و هرسین سید جواد زمانی
بناب: ضیاء‌الدین اعزازی
گرمی: ولی اسماعیلی
فریدن، فریدون شهر و چادگان: بهمن محمدی
اسدآباد: اكبر رنجبرزاده
سلماس: علی اكبر آقایی مغانجویی
پلدختر: علی اكبر كائیدی
نائین: حسین حسنی بافرانی
چناران و طرقبه: محمد دقانی تفندر
تفرش: بهمن اخوان
قروه و دهگلان: سیدعماد حسینی
كلبیر و هوراندو: ارسلان فتحی پور
فردوس طبس و سرابان: محمد كریم عابدی
بهشهر و ؟ احمدعلی مقیمی
تنكابن و رامسر: ابوالفتح نیكنام
قائمشهر و سوادكوه: سید علی ادیانی
قائمشهر و سواد كوه: عزت‌الله اكبری
بابلسر و فریدونكنار: مقداد نجف نژاد
آمل: عزت الله یوسفیان
بابل: علی كریمی فیروزجایی
بندرانزلی: حسن خسته بند
شاهرود: كاظم جلالی
میناب: سید علی میرخلیلی
وردكان و خاروانا: رضا علیزاده
مهاباد: جلال محمودزاده
اردستان: سید مصطفی طباطبائی نژاد
خمین: محمد حسین مقیمی
درگز: علیرضا صمیمی
اردكان: محمدرضا تابش
شهرضا، سمیرم و سفلی: عوض حیدرپور شهرضایی
سلسله و دلفان: محمد محمدی
كوهدشت: علی شاهرخی قبادی
ارود و ازنا: عزت الله دهقان
فردوس و سرابان: محمد كریم عابدی
خاش: پیشنگ ریگی
نور و محمود آباد: احمد ناطق نوری
رودبار: صمد مرعشی
مراغه، عجب‌شیر: یوسف نجفی
تفت و میبد: سید جلال یحیی زاده فیروز آباد
نطنز و مهتر: محمد ضابطی طرقی
لنگرود: مهرداد لاهوتی
لاهیجان: یوسف قاسمی قولك
بیجار: بهمن مرادنیا
دشتستان: جهانشیر كدخداپور
مرند و جلفا: سیروس سازدار
هشترود: غفار اسماعیلی
بوكان: محمد قسیم عثمانی
ماكو و چالدران: سلیمان جعفرزاده
فومن و شفت: علی میرزایی فلاح آبادی
كهكیلویه: سید علی بزرگواری
بویراحمد: ستار هدایتخواه
خواف و رشتخوار: محمدرضا سجادیان
خلخال: بشیر خالقی
بجنورد: محمد مهدی شهریاری
بجنورد: موسی‌الرضا ثروتی
قصر شیرین: فرهاد تجری
قصر شیرین: فتح‌الله حسینی
محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی
رباط كریم: حسن نوروزی
ساری: علی اصغر یوسف نژاد
ساری: سید رمضان شجاعی
بندر لنگه: احمد جبار ی
تربت جام و تایباد: غلامرضا اسدالله
تربت حیدریه: محمد علی مینایی
سبزوار: محمد رضا محسنی ثانی
فریمان و سرخس: سید حسین حسینی
گناباد: مهدی مهدی زاده
مشكین شهر: یونس اسدی
تالش و رضوانشهر: بهمن محمدیاری
مسجد سلیمان: امیدوار رضایی
دزفول: سید احمد آوایی
دشت آزادگان: هاشم سواری
اراك و كمیجان: عباس رجایی
اراك و كمیجان: سید احمد لطفی
ساوه و زندیه: حسین اسلامی
شازند: محمود احمدی بیغش
شهریار: حسین گروسی
پاكدشت: فرهاد بشیری
ورامین: سید حسن نقوی
ساوجبلاغ: محمد حسین نژاد فلاح
اساوند و فیروز كوه: شاهرخ رامین
كرج: فاطمه آجرلو
كرج: عزیز اكبریان
خمینی شهر: مصطفی رضاحسینی
گلپایگان و خوانسار: محمد ابراهیم نكونام
فسا: محمد حسین دوگانی آقاچوغلو
زابل و زهك: عباسعلی نورا
بستان آباد: محمد وحدتی ملان
ملایر: امین حسینی رحیمی
بوشهر گناوه و دیلم: غلامعلی سیگلی نژاد
ماهنشان: رضا عبدالهی
رودسر و املش: اسدالله عباسی
میاندوآب: جهانبخش محبی نیا
كاشان: اصغر گرانمایه پور
پیرانشهر و سردشت: محمد علی پرتوی
ملكان: سلمان خدادادی
شوش: جاسم ساعدی
مینودشت و كلاله: سید نجیب حسینی
ارومیه: سید سلمان ذاكر
اسلام آباد غرب: حشمت الله فلاحت پیشه
شادگان: مجید ناصری نژاد
اهواز: شعیب جویجری
سراوان: عبدالعزیز جمشید زهی
خرمشهر: مصطفی مطورزاده
چابهار، كنارك و نیكشهر: یعقوب جوگان
نیشابور: سید علی حسینی
نیشابور: حسین سبحانی نیا
سمیرم: بهروز جعفری
لامرد و مهر: محمد علی حیاتی
بوئین زهرا: روح‌الله جانی عباسپور
تاكستان: امیر طاهرخانی
بهبهان: حاجی محمد موحد
رامهرمز: سید ناصر موسوی
لارستان و خنج: علی اصغر حسینی
فیروزآباد: سید یونس موسوی
همدان: حمید رضا بابائی
اردبیل: قاسم محمدی
اردبیل: جواد صبور
ممسنی: علیرضا مرادی
كوار، لردستان: نصراله كوهی
بندرعباس: سید مصطفی ذوالقدر
بندرعباس: محمد آشوری
بندرعباس: محمد امین فرج‌زاده

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 اسفند 1386    | توسط: سیدمهدی سبزیان    | طبقه بندی: عمومی،     | نظرات()